top of page
Duygu Özlem Yücel Biyografisi

Duygu Özlem Yücel

Kalem ve kağıt tıpkı hamur gibi insanın ruhunu yoğuruyor ve ortaya bin bir renkte uçsuz bucaksız dünyalar çıkıyor.

20 Haziran'da İstanbul'da dünyaya geldi.

İlk ve orta öğretimini Şişli Terakki Lisesinde tamamladıktan sonra lisansını Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema bölümü ve yüksek lisansını aynı fakültede Reklamcılık ve Tanıtım bölümünde tamamladı. Yazın hayatına, aylık dergilerde ve kadın portallarında kadın/erkek ilişkileri üzerine yazdığı köşe yazılarıyla başladı. Eş zamanlı olarak iletişim danışmanlığı alanında uzmanlaştı ve kurumsal iletişim alanında çalıştı.  Yaşam Koçluğu ve NLP uzmanlığı eğitimlerini de tamamlayarak eğitim danışmanlığı alanında uzmanlaştı.

İlk romanı Zamane Aşklarının ardından beş sene gibi kısa bir zaman içinde Dengesiz Bir Aşkın Anatomisi, Dengesiz Bir Adamın Anatomisi, Her Son Bir Başlangıçtır ve Hayatımın Başrolü Olur Musun? romanlarını çıkardı.

Yaratıcı yazarlık alanında yaptığı çalışmalarla bir çok kişiye yol gösterici olmak için kişisel eğitimler, atölye çalışmaları ve seminerler vermeye başladı. Aynı zamanda yazarlar ve yazar adayları için yazar koçluğu hizmeti vermekte ve kitap çıkarmak isteyen kişilere kapsamlı eğitim ve danışmanlık sunmakta.

Kitaplar...

fotoğraf 3
dengesiz
fotoğraf 2
hayatbasrol
fotoğraf 1 (1)

Basında...

Basında Duygu Özlem Yücel
grazie 2015.jpg
bottom of page