top of page

İçimizdeki Kapıları 

Açmak

BOOST Purple and White Design Work Talkshow Announcement Instagram Post.jpg.
 

İç dünyanızın derinliklerine inmeye ve içinizdeki kapıları sanatla aralamaya, gerçeklik ile hayal algılarını birleştirerek bakış açınızı değiştirmeye hazır mısınız?
Bu atölye ile düş kurmayı deneyimleyecek, duygularımızı keşfedecek, kaygılarımızı azaltacak, iç çatışmalarımızı çözmeye başlayacak ve kendimizi çok daha yakından tanıyacağız.

Masal

Terapötik Yazı

Resim

Dans

Meditasyon

Farkındalık Sohbetleri

Ve Çok daha fazlası sizleri bekliyor!

                           

                         

CANLI Atölyeler + Whatsapp Farkındalık Grubu

Sanatla Farkındalık Atölyesi’nin işleyişi nasıldır?

İÇİMİZDEKİ KAPILARI AÇMAK - Sanatla Farkındalık Atölyesi- katılımcıların kendilerini ifade etmelerine ve keşfetmelerine yardımcı olmak için yaratıcı süreci kullanır. Bunu yaparken onların kişisel iç görü kazanmalarına ve yeni beceriler geliştirmelerine olanak sağlar.

Katılımcılar sanatsal uğraşlarla bir şeyler yaratırken, kendilerini nasıl hissettirdiğini analiz edebilirler. Yaratıcı güçlerini keşfederek düşüncelerini, duygularını ve davranışlarını etkileyebilecek temaları ve çatışmaları fark edebilirler. İçsel çözümlere karşı farkındalık oluşturabilirler.

Sanatla Farkındalık Atölyesi hangi uygulamaları içerir?

Sanatla Farkındalık atölyesi; kişilerin kendilerini sanatsal olarak ifade etmelerine ve sanatla farkındalık edinmelerine yardımcı olmak için çizim, yazı, masal, boyama, kolaj, şiir gibi yaratıcı tekniklerin meditasyon ve dans gibi bedensel ve zihinsel çalışmalarla bütünleşmesi ile ortaya çıkan uygulamaları içerir. 

Sanatla Farkındalık Atölyesi nasıl gerçekleşecektir?

Atölyemiz Google Meet üzerinden gerçekleştirilecektir. Kayıt işlemini tamamlayan katılımcılarımıza özel oluşturulan grubumuzda toplantı kodu ve katılım detayları paylaşılacaktır.

Kimler Katılabilir?

Sanatla Farkındalık Atölyesi’ne katılmak için kişilerin sanatsal beceriye veya herhangi bir özel yeteneğe sahip olmak gerekmez. Dileyen herkes atölyeye kaydını yaptırıp katılım sağlayabilir.

Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kayıt için ödeme işlemlerinizi tamamladıktan sonra gün içinde sizinle Whatsapp üzerinden iletişime geçilecek kaydınızın tamamlandığına dair mesajımız gelecektir. 

içimizdekikapılar
içimizdeki kapılar

İçimizdeki kapıları açmak. Benim içimde de kapıların olduğunu keşfettim. Ve o kapıları açmak için kilidin bende olduğunu. Ruhumuzu dinlendiren güzel bir atölyeydi. Her şey için çok teşekkür ederim.

Nilgün Sakallı

Ben bu atölyenin bir parçası olmaktan müthiş mutlu oldum. Genelde kalabalık gruplarda meditasyon yapmaktan çekinirim, enerji alanımı herkese açmamaya çalışırım ama Özge hocamın huzur veren sesi ve odaklanmayı kolaylıkla sağlayan özenle seçilmiş sözleri ile meditasyon yapmak muhteşem bir deneyimdi. Tertemiz bir enerji alanına girip, serin sularda yüzüp, tüy gibi bir hafiflikle uzay boşluğunda süzülmek gibiydi. Minnettarım.

İlk fırsatta tekrar deneyimleyeceğim.

Işıl Sevilmiş

Her zaman daha derin bir seviye, hep açılacak yeni bir kapı var…Sevgili Özge ve Duygu’nun liderliğinde yaptığımız bu yolcukta bir taraftan kendimizi keşfederken diğer taraftan  kendimizi kaybettik, masal dinlediğimizi sanırken bir baktık masal aleminde dolanıp duran biziz, resim yapıyoruz derken  bir baktık aslında kendimizle yüzleşiyoruz. Çok etkili çalışmalar, güzel paylaşımlar ve harika iki eğitmenle keyifli bir atölye. Yine olsa yine katılırım.

Özlem Aslanoğlu

İçimizdeki kapıları açmak
İnsanın kendi kendine yolculuğuna adım atmakla beraber, içini ısıtan insanlara rastlamak onlarla beraber farklı pencerelerden olaylara, masallara ve sanata bakmak çok keyifliydi. Masal  bu dediğimiz şeyler kendi içimizde bir kapı açarak tatlı, hoş bir yolculukla buluşturduğunu deneyimlemek güzel anlar yaşattı. Sevgili Özge ve Özlem katkılarından dolayı çok teşekkür ederim…

Ayşen Biçen

 

Kapıların ötesindekileri görmemi sağlayan atölye ile iyi ki yollarımız kesişti.

Her şeyin sanatta gizli olduğunu keşfetmemi sağladıkları için hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Sonraki atölyelerde de tekrar çalışmalar yapmayı iple çekiyorum. 

Hayat bir deneyimler bütünü ve ben bu deneyimi çok ama çok sevdim. Kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum.

Banu Kiremitçi

Eğitim içeriğinin adı her ne kadar "İçinizdeki Kapıları Açmak" olsa da, o anın içinde içinizdeki kapıların çok da ötesinde bir yerlerde kendinizle buluşuyorsunuz. Buluşmakla da kalmıyor, öz'le bir olma haliyle el ele tutuşup, çok güzel bir yolculuğun en güzel başlangıcını yapmış oluyorsunuz. Sevgili Özge ve Duygu bu en güzel anda size eşlik edip, çok güzel bir rehberlikle tam da bu ana ve bu noktaya gelmenize yardımcı oluyorlar. Gerisi sizde... İnsanin insan olabilme halini anlama ve bu halle hemhal olabilme becerisinde... Sen, her kim isen çok düşünüp, yolunu uzatma, Ozge ve Duygu'ya katıl ve bu yolculukta yerini al...

Fidan Duman

bottom of page