top of page

Yaratıcı Yazarlık
Atölyesi

Yaratıcı yazarlık dünyasına adım atıp yaratıcılığını ve yazma becerilerini geliştirmek ve kendi yaratıcı yazın dünyasını keşfetmek isteyenler için tasarlanan bu eğitimde tüm seviyeleriyle yaratıcılığı ve yazma tekniklerini öğreneceksiniz.

Atölyemiz yazarlığa giden yolun en bilgi dolu ve en keyifli halini sizlere sunmaktadır.

Zaman Hakkında Motivasyon ve İlham Instagram Post.png

Atölye çalışmalarımız ile; yaratıcı yazarlık konusunda ihtiyacınız olan tüm bilgileri öğrenip, becerileri edinerek kendi yazı dünyanızı kurun.

ATÖLYELER

Yazı ile Dönüşüm 
Atölyesi

İleri Seviye Yazarlık Atölyesi

İleri Seviye
Yaratıcı Yazarlık Atölyesi

Temel Yaratıcı Yazarlık Atölyesini almış olup kendini bir adım daha ileri taşımak isteyen yaratıcı yazarlarımız bu atölyede, hikaye  planlamayı ve ileri teknik anlatım yapılarını öğrenecek kendi hikayelerini planlamaya ve yazmaya başlayıp hikaye fikirlerine hayat verebilecek. 

Anlatsam Roman Olur Atölyesi

Anlatsam Roman Olur 
Atölyesi

Anlatsam roman olur dediğin bir hayat hikayen mi var ya da hiç unutamadığın bir anın?

Hayatının dönüm noktası...

Bu atölyede gerçek bir hayat hikayesini nasıl yazacağını öğrenirken adım adım kendi hikayeni işlemeni sağlıyor ve ölümsüzleştiriyoruz.  

Yazı ile dönüşüm atölyesi 10 gün süren bir değişim, dönüşüm ve farkındalık atölyesidir.

Yazının terapisel gücünü kullanarak kendinizi tanımanızı ve hayat denilen keşif yolculuğunuzda farkındalıklarınızı güçlendirmenizi sağlar.

Dönüşüm çalışması boyunca geçmişe farklı bir bakış açısı ile yaklaşmayı öğrenir, şu an taşıdığınız duyguları fark eder, negatif etkilerini yazı ile dışa vurup dönüştürür ve gelecek için sağlam bir adım stratejisi geliştirirsiniz.

Yazı İle Dönüşüm Atölyesi

Hikayeye Giriş
Semineri

Hikayeye giriş semineri, hikaye yazmak ve kurgu yapmakla ilgili size ışık tutacak temel bilgileri aldığınız, kurgu öğeleri hakkında fikir sahibi olup, hikaye çatısıyla ilgili uygulamalar yaptığınız ve bu yolla kendinizi geliştirmede ihtiyacınız olan bilgileri edinip eksiklerinizi yakalamanızı sağlayan online seminerimizdir.  

Hikaye Giriş Semineri
Öykü Yazma Maratonu

7 Günlük 
Öykü Yazma Maratonu

Öykü Yazma Maratonu; tüm yazma isteklileri için uygun seviyede yazma egzersizleri ve hikaye yazma çalışması içeren Whatsapp grup atölyemizdir. Amaç kurgu becerisini geliştirmek, hikaye konuları bulmak ve grup içi çalışma ile yaratıcı fikir bulma sürecini tetiklemektir.

Çocuk Kitabı Yazma Maratonu

Bir çocuk kitabı yazmanın kurgusal öğelerini hem teorik bilgilerle öğrenip hem de pratiklerle harmanlamak isteyenler için hazırlanan Çocuk Öyküsü Yazma Maratonu sizi 5 günlük rengarenk bir yaratıcı yazarlık dünyasının içine davet ediyor.

Çocuk Kitabı Yazma Maratonu
6C38B358-210A-4266-8601-AA12C18604DD.jpg

Çocuk Kitabı Yazma
Atölyesi

Çocuk Kitabı Yazma Atölyesi; çocuk kitabı yazmanın temel özelliklerini öğrenirken, tekniklerini de uygulama şansı bulacağınız, çocuk kitabı yazmak isteyen herkese uygun içeriğiyle hazırlanmış tam kapasiteli online atölye programımızdır. 

bottom of page